15 Temmuz 2024
PUSULA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Eğitimcilerimiz (yaz okulu 2015 Cevatpaşa)

Aşağıda Cevatpaşa Pusula Bilgi Merkezindeki 2015 Yaz Okulu İdareci ve Öğretmenlerinin isimleri ve öz geçmişleri yer almaktadır.

S. No İsim Soyisim Dersin İsmi Öz Geçmiş
Halil ÇİFTÇİ İdareci  Osmaniye doğumlu. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği & Anadolu Üniversitesi Adalet mezunu. Osmaniye ve Konya’da çeşitli STK’larda ve Yardım kuruluşlarında görev  aldı.Ulusal ve Uluslararası Birçok sempozyum ve panele katılmıştır. Mart 2015 tarihinden beri Pusula Derneği’nde koordinatör olarak çalışmaktadır.
Muhammed E. EREN Muallim  İstanbul doğumlu.Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesinde eğitim almaktadır.Ayrıca İki Senedir Medrese Usulu Çalışma Yapan STK’larda Hadis,Tefsir,Kuranı Kerim,Hitabet dersleri almaktadır.Fatihte çalışma yapan birçok STK da aktif olarak görev almıştır.
 Hatice GÖÇER Muallime  1993 İstanbul doğumlu.İstanbul Üniversitesi İlahiyat fakültesinde Öğrenim Görmektedir.Pusula Hafta sonu eğitimlerinde aktif olarak çalışmaktadır.
  Rabia ARSLAN Muallime  1993 İstanbul doğumlu.İslamic Universty Of Europe/Arap Dili Edebiyatı &Basın/Yayın Bölümü Mezunu Uzun Yıllardır  Arapça üzerine yoğunlaştı ve bu alanda bir çok dersler verdi
 Onur GÜNER Yardımcı Öğretmen  Pusula Yaz okulu ve Hafta sonu  ders guruplarında yetişmiş.Şimdi ise hafta sonu ve yaz okulundaki öğrencilerle ilgilenmektedir.
 Yusuf KAHRAMAN Yardımcı Öğretmen  İstanbul doğumlu Sağmalcılar Anadolu Lisesinde eğitim almaktadır.Pusula hafta sonu ve Yaz okulda yetişmiş.Şimdilerde ise Pusulada aktif olarak çalışma yürütmektedir.
 Sueda KABAOĞLU Yardımcı Öğretmen  İstanbul Doğumlu.Pusula çocuk kulübü ve Genç Pusulada yetişmiş.Yaz Okulu ve Hafta Sonu eğitimlerinde aktif olarak çalışmakatadır.
Fatme TUNÇ El Becerileri İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunu. Pusula Derneğinin Kurucu üyesi ve hanımlar komisyonu başkanı. Son dönemde pusula derneğinde el becerileri üzerine çalışıyor.
 Nurbanu YAŞAR Ebru
 Merve Nur TUNÇ Pratik İngilizce 1992 Düzce Doğumludur.İstanbul Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı okumaktadır.okumaktadır. İstanbul’da Stk’larda aktif olarak çalışma yapmaktadır.
 Rabia ARSLAN Pratik Arapça  1993 İstanbul doğumlu.İslamic Universty Of Europe/Arap Dili Edebiyatı &Basın/Yayın Bölümü Mezunu Uzun Yıllardır  Arapça üzerine yoğunlaştı ve bu alanda bir çok dersler verdi
 Funda ÖZDEMİR İlk yardım  Bayrampaşa Sağlık İşlerinde Görev yapmaktadır.
 Yusuf KAHRAMAN Masa Tenisi  İstanbul doğumlu Sağmalcılar Anadolu Lisesinde eğitim almaktadır.Pusula hafta sonu ve Yaz okulda yetişmiş.Şimdilerde ise Pusulada aktif olarak çalışma yürütmektedir.
 Mucahid EMİK Voleybol  Kıbrıs Girne Üniversitesi Beden Eğitimi  Mezunudur.Birçok spor kulübünde ve spor tesisinde çalışma yapmıştır.
 Onur GÜNER Satranç   Pusula Yaz okulu ve Hafta sonu  ders guruplarında yetişmiş.Şimdi ise hafta sonu ve yaz okulundaki öğrencilerle ilgilenmektedir.
 Ahsen KABAOĞLU Mangala   İstanbul Doğumlu.Pusula çocuk kulübü ve Genç Pusulada yetişmiş.Yaz Okulu ve Hafta Sonu eğitimlerinde aktif olarak çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.