1. Ders Programı (Yaz Okulu 2016)

 

 

Aşağıda Pusula Çocuk Kulübü 2016 Yaz Okuluna ders programı yer almaktadır. (cevatpaşa ve vatan)

3-4.sınıf Kızlar (cevatpaşa) Sınıf Muallimesi: Betül Hoşkun
 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

09.00–10.00

ETÜT

ETÜT

ETÜT

ETÜT

Piknik

1

10.00–10.40

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

2

10.50–11.30

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

3

11.40–12.20

SİYER

İLMİHAL

İLMİHAL

İLMİHAL

4

12.30–13.10

AHLAK

AHLAK

İLK YARDIM

AHLAK

  

13.10–14.10

YEMEK

YEMEK

YEMEK

YEMEK

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

5

14.10–14.50

KISSAMI OKUYORUM

EBRU +20 DK

SİYER

EL BECERİSİ

AQUA

6

15.10–15.40

KISSAMI ÇİZİYORUM

TALİM

AQUA

MANDALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 -4.sınıf Erkekler (cevatpaşa) Sınıf Muallimesi: Merve YARDIM
 

Saat

Pazartesi

Salı

 

 

 

 

 

PİKNİK

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

09.00–10.00

ETÜT

ETÜT

ETÜT

ETÜT

1

10.00–10.40

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

2

10.50–11.30

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

3

11.40–12.20

İLMİHAL

AHLAK

İLMİHAL

İLMİHAL

4

12.30–13.10

SİYER

İLK YARDIM

AHLAK

MANDALA

  

13.10–14.10

YEMEK

YEMEK

YEMEK

YEMEK

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

5

14.10–14.50

EBRU +20 DK.

KISSAMI OKUYORUM

        SİYER

AHLAK

AQUA

6

15.00–15.40

TALİM

 KISSAYI ÇİZİYORUM

AQUA

EL BECERİSİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7.sınıf Kızlar cevatpaşa)                                              Sınıf Muallimesi: Merve İSHAKOĞLU
 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma
 

09.00–10.00

ETÜT

ETÜT

ETÜT

ETÜT

  

 

Piknik

 

 

 

 

1

10.00–10.40

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

2

10.50–11.30

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

3

11.40–12.20

İLMİHAL

İLMİHAL

İLMİHAL

İLK YARDIM

4

12.30–13.10

AHLAK

AHLAK

AHLAK

ÜMMET COĞRAFYASI

  

13.10–14.10

YEMEK

YEMEK

YEMEK

YEMEK

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

5

14.10–14.50

SİYER

TALİM -20 DK

SİYER

KISSAYI OKUYORUM ÇİZİYORUM

AQUA

6

15.00–15.40

MANDALA

EBRU

AQUA

EL BECERİSİ

 

5-7. Sınıf Erkekler (cevatpaşa)   Sınıf Muallimi:  Hüseyin Nuri ŞİŞMAN
   Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe

Cuma

  09.00–10.00 ETÜT     

       PİKNİK

ETÜT ETUT

ETUT 

1 10.00–10.40 KURAN KURAN KURAN KURAN
2 10.50–11.30 KURAN KURAN KURAN KURAN
3 11.40–12.20 İLMİHAL İLMİHAL ÜMMET COĞRAFYASI İLMİHAL
4 12.30–13.10 AHLAK AHLAK İLK YARDIM AHLAK
   13.10–14.10 YEMEK YEMEK YEMEK YEMEK
NAMAZ NAMAZ NAMAZ NAMAZ
5 14.10–14.50 TALİM -20 DK SİYER SİYER KISSAYI OKUYORUM ÇİZİYORUM
AQUA
6 15.00–15.40 EBRU MANDALA AQUA  EL BECERİSİ

 

 3-4 KIZLAR                         Sınıf Muallimesi: AYŞENUR TAŞTEKNE
 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

 

 

 

 

PİKNİK

 

09.00–10.00

ETÜT

ETÜT

ETÜT

ETUT

1

10.00–10.40

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

2

10.50–11.30

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

3

11.40–12.20

İLMİHAL

İLMİHAL

TALİM

İLMİHAL

4

12.30–13.10

AHLAK

AHLAK

EBRU +10 DK

SİYER

 

 

13.10–14.10

YEMEK

YEMEK

YEMEK

YEMEK

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

5

14.10–14.50

İLK YARDIM

KISSAYI OKUYORUM 

AQUA

AHLAK

6

15.10–15.40

MANDALA

KISSAYI ÇİZİYORUM

AQUA

EL BECERİSİ

 

 

 

 

 

3 -4 ERKEKLER                                         Sınıf Muallimesi: ONUR ALTAY
 

Saat

Pazartesi

Salı

 

 

 

 

 

 

 

PİKNİK

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

09.00–10.00

ETÜT

            ETUT

ETÜT

ETÜT

1

10.00–10.40

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

2

10.50–11.30

KURAN

KURAN

KURAN

KURAN

3

11.40–12.20

İLMİHAL

İLMİHAL

EBRU + 20 DK

İLMİHAL

4

12.30–13.10

SİYER

AHLAK

TALİM

AHLAK

 

 

13.10–14.10

YEMEK

YEMEK

YEMEK

YEMEK

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

NAMAZ

5

14.10–14.50

MANDALA

KISSAYI OKUYORUM

AQUA

AHLAK

6

15.00–15.40

İLK YARDIM

KISSAYI ÇİZİYORUM

AQUA

EL BECERİSİ

 

 

 

 

5.7. SINIF ERKEKLER                           Sınıf Muallimesi:  HASAN TOROMAN
   Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe

Cuma

  09.00–10.00 ETÜT  

 

 

 

     PİKNİK

ETUT ETUT

ETUT 

1 10.00–10.40 KURAN KURAN KURAN KURAN
2 10.50–11.30 KURAN KURAN KURAN KURAN
3 11.40–12.20 İLMİHAL KISSAYI OKUYORUM- ÇİZİYORUM İLMİHAL İLMİHAL
4 12.30–13.10 AHLAK AHLAK AHLAK EL BECERİSİ
 

 

13.10–14.10 YEMEK YEMEK YEMEK YEMEK
NAMAZ NAMAZ NAMAZ NAMAZ
5 14.10–14.50 SİYER ÜMMET COĞRAFYASI AQUA EBRU + 20 DK
6 15.00–15.40 MANDALA İLK YARDIM AQUA TALİM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir