19 Mayıs 2024
PUSULA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

4. Eğitimcilerimiz (2016-2017)

Aşağıda 2016-2017 dönemi Pusula Çocuk Hafta sonu çalışmalarında görev alan İdareci ve Öğretmenlerimizin isimleri ve öz geçmişleri yer almaktadır.(Vatan ve Cevatpaşa)

 Esma ÖZTÜRK İdareci / Koordinatör Vatan Eyüp İmam Hatip Mezunu. Avrupa İslam Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı. Su anda ise Anadolu Üniversitesi İlahiyat 2. sınıf öğrencisi. Pusuladaki görevi  1 yıl  Pusula Çocuk kulübünde Öğretmenlik,  1 yıl Genç Pusula Kızlara öğretmenlik. 2 yıldır ise idareci/ koordinatör olarak göreve devam etmektedir.
Hilal ÖZKUL İdareci / Koordinatör Cevatpaşa  Kazım Karabekir kız Kuran Kursunda hafızlığını tamamladı. Açık öğretim lisesinden mezun olup  İlahiyat Fakültesini okudu. Pusula derneğinde 3 yıldır koordinatörlük yapmaktadır.
Merve PAT (YARDIM) Erkekler Muallime Cevatpaşa  Kazım Karabekir  İmam Hatip Lisesinden mezun olup İlahiyat ön lisans okumaktadır. Pusulada iki dönem yardımcı öğretmenlik 4 dönem ise öğretmenlik yapmaktadır.
Betül IŞIK Kızlar Muallime Cevatpaşa  Kazım Karabekir  İmam Hatip Lisesinden  mezun olup  İstanbul İlahiyatta lisansını tamlamaktadır. Pusula da iki dönem yardımcı öğretmenlik  üç  dönem  de öğretmenlik yapmaktadır.
Beyza HOŞKUN Yardımcı Muallime Cevatpaşa  Aliya İzzetbegoviç  Kız Anadolu İmam Hatıp Lisesinde okumaktadır .Pusula da bir dönem yardımcı öğretmenlik yapmaktadır.
Mihriban KATRANCI Yardımcı Muallime Cevatpaşa  Rıfat Canayakın İmam Hatip  Lisesinden mezun olup üniversite hazırlığına devam ediyor. Pusula da 3 dönem yardımcı öğretmenlik yapmaktadır.
Züleyha KILIÇ Yardımcı Muallime Cevatpaşa
Merve İSHAKOĞLU Kızlar Muallime Vatan
Onur ALTAY Erkekler Muallim Vatan  İstanbul Fatih İmam hatip Lisesi mezunu. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din kültürü ve Ahlak bilgisi Öğretmenliği bölümü 3. Sınıfı okuyor. Şuan Pusula Çocuk Kulübü Erkek Grubumuza Öğretmenlik yapmaya devam ediyor.
Metin AÇIKGÖZ Orta Genç Pusula Erkekler Muallim Vatan
Metin AÇIKGÖZ Genç Pusula Erkekler Muallim Vatan
Feyza TAŞTEKNE Genç Pusula Kızlar Muallime Vatan
Genç Pusula Kızlar Yardımcı Muallime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.