16 Nisan 2024
PUSULA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

4.Eğitimcilerimiz (Yaz Okulu 2017)

Hilal ÖZKUL İdareci / Koordinatör Cevatpaşa  Kazım Karabekir kız Kuran Kursunda hafızlığını tamamladı. Açık öğretim lisesinden mezun olup  İlahiyat Fakültesini okudu. Pusula derneğinde 3 yıldır koordinatörlük yapmaktadır.
   
Betül IŞIK Muallime /Cevatpaşa Kazım Karabekir  İmam hatipden  mezun olup  İstanbul İlahiyatta lisansını tamlamaktadır. Pusula da iki dönem yardımcı öğretmenlik  üç  dönem  de öğretmenlik yapmaktadır.
Hümeyra OKUYAN Muallime /Cevatpaşa Şişli Yunus Emre Lisesinden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun olup Şanlıurfa Müslüm Doğan Orta Okuluna atandı . Pusula da hafta içi Türkçe öğretmenliği yaz okulunda ise Kuran’ı Kerim öğretmenliği yapmaktadır.
Ömer Arslanbaş Muallim /Cevatpaşa İstanbul İmam hatip Lisesinden mezun olup üniversite hazırlığına devam ediyor.

Pusula da  beş  dönem yardımcı öğretmenlik  bir dönem ise öğretmenlik yapmaktadır.

Ömer DİNÇ Yardımcı Muallim /Cevatpaşa Gazi Osmanpaşa Lisesinden mezun olup üniversite hazırlığına devam ediyor.Pusula da bir dönem yardımcı öğretmenlik yapmaktadır.
Beyza HOŞKUN Yardımcı Muallime /Cevatpaşa Aliya İzzetbegoviç  Kız Anadolu İmam hatıp Lisesinde okumaktadır .Pusula da bir dönem yardımcı öğretmenlik yapmaktadır.
Mihriban KATRANCI Yardımcı Muallime /Cevatpaşa Rıfat Canayakın Lisesinden mezun olup üniversite hazırlığına devam ediyor. Pusula da 3 dönem yardımcı öğretmenlik yapmaktadır.