24 Haziran 2024
PUSULA EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

3.Eğitimcilerimiz (2017-2018)

Aşağıda 2017-2018 dönemi Pusula Çocuk,GençPusulaortaveliseöğrencileriçalışmalarında görev alan İdareci ve Öğretmenlerimizin isimleri ve öz geçmişleri yer almaktadır.(Vatan ve Cevatpaşa)

 Esma ÖZTÜRK İdareci / Koordinatör Vatan Eyüp İmam Hatip Mezunu. Avrupa İslam Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı. Su anda ise Anadolu Üniversitesi İlahiyat 2. sınıf öğrencisi. Pusuladaki görevi  1 yıl  Pusula Çocuk kulübünde Öğretmenlik,  1 yıl Genç Pusula Kızlara öğretmenlik. 3 yıldır ise idareci/ koordinatör olarak göreve devam etmektedir.
Hilal ÖZKUL İdareci / Koordinatör Cevatpaşa   kız Kuran Kursunda hafızlığını tamamladı. Açık öğretim lisesinden mezun olup  İlahiyat Fakültesini okudu. Pusula derneğinde 4 yıldır koordinatörlük yapmaktadır.
Merve PAT (YARDIM) Pusula Çocuk Haftasonu Erkekler Muallime Cevatpaşa  Kazım Karabekir  İmam Hatip Lisesinden mezun olup İlahiyat ön lisans okumaktadır. Pusulada iki dönem yardımcı öğretmenlik 4 dönem ise öğretmenlik yapmaktadır.
Betül IŞIK Pusula Çocuk Haftasonu Kızlar Muallime Cevatpaşa Kazım Karabekir  İmam Hatip Lisesinden  mezun olup  İstanbul İlahiyatta lisansını tamlamaktadır. Pusula da iki dönem yardımcı öğretmenlik  üç  dönem  de öğretmenlik yapmaktadır.
Hatice Büşra ALTUN Pusula Çocuk Haftasonu Kızlar Muallime Vatan
Pusula Çocuk Haftasonu Erkekler Muallime Vatan
Abdurrahim DAŞBAŞ Orta Genç Pusula Erkekler
 …… Orta Genç Pusula Kızlar
Fahrettin TURAN Genç Pusula Erkekler
Feyza TAŞTEKNE Genç Pusula Kızlar Muallime  Vatan
 …….