Öğrencilerimiz (Yaz Okulu 2014)

Aşağıda 2014 Yaz Okulu öğrencilerimizin isimleri yer almaktadır.

3–4. Sınıf Kızlar Gurubu 3. Sınıf Erkekler Gurubu 4. Sınıf Erkekler Gurubu
Muallime: Merve Yardım Muallime: Tuba ÖZKAN Muallime: Zerrin Zorlu
1 Alara DİNDAR Ali Eren KABA Ahmet AYKANAT
2 Amine Ebrar ALAY Ali ULUUZMANOĞLU Ali Kemal ALBAYRAK
3 Ayşe DÜNDAR Arda UÇAR Ali Zübeyr ŞİMŞEK
4 Buse KARAASLAN Ahmet AYDIN Alper AVCI
5 Büşra ORHAN Efe Baki DÖRTKARDEŞLER Arda TAŞTAN
6 Dilara AKYILDIZ Emirhan GÜZELER Bilal Tunahan BAYHAN
7 Ezel Rüya ONAT Enes ERTÜTK Emir ÇELEN
8 Hafsa ÖZTEN Enes ÜNAL Enes ÇELİK
9 Havva ÖZTEN Hakan AKSOY Eyüp SELİMOĞLU
10 Hilal Berat ORTABABA Hamza BEĞEN Gürkan GÜREK
11 Hilal ÖZARSLAN Kağan Ege ÖZTÜRK Kerem MERDAN
12 İrem Şevval ATEŞ Kerem MERDAN Mehmet CANER
13 Lana JOMAA Muhammed Kerem GÜLER Muhammet Eren ARICAN
14 Meryem ARSLANBAŞ Mücahit EKMEKÇİOĞLU Muhammed Emin YENİBAYRAK
15 Şevval Nur ÖZTÜRK Orhan UZUNSAKAL Muhammet İsmail ÖZTÜRK
16 Şeydagül ONAR Yasin KESKİN Mustafa Ali DUMAN
17 Şeyma TÜRK Yasir KAPUCU Salih KURTULUŞ
18 Zeynep Sude BİLGİN Yılmaz FİDAN Tunahan TERZİ
19 Zeynep Nur SERT Yunus Emre URHAN Yusuf KAPILAR
20 Yusuf ÖZTEN

 

 

5–6. Sınıf Erkekler Gurubu 5–8. Sınıf Kızlar Gurubu 7–8. Sınıf Erkekler Gurubu
Muallim: Halil KARADAVUT Muallime: Esengül OCAK Muallim: Ertuğrul BODUR
1 Ahmet Bera ONAR Ada Kara TOPRAK Abdussamed AVCI
2 Bilal DEMİR Ayşegül TÜRKMEN Ahmet Furkan ALAY
3 Çağatay KÜÇÜKTOPAL Elif ARIK Ahmet Talha KEKLİK
4 Emircan UÇAR Elif Berivan TÜRKMEN Barış YAZGAN
5 Eyüp Emre KONUK Emine ÜNAL Başar YAZGAN
6 Eyüp Yusuf ÖNDER Eslem Züleyha ZENGİN Enes Celil ÖZTEN
7 Furkan AKSOY Fulin TAŞDEMİR Erdem CANBAZ
8 Hamza KARACA Erdem HANAY
9 Kerem Talha AKSOY Hilal GÜREK Eren KEKLİK
10 Kerim Yağız YAVAŞ Melike BOYRAZ İbrahim HAMİD
11 Onur TAK Selma BİÇKİOĞLU İbrahim Kaan BİLGİN
12 Ramazan TAK Simay ATASOY İsmail Talha ALAY
13 Serhat ÇEVİK Sude KURUCU Muhammed İrfan AYDIÇ
14 Şahin FİDAN Sueda YURTTAŞ Murat Faruk ALPARSLAN
15 Umutcan KARA Şevval BİÇKİOĞLU Mustafa AKYILDIZ
16 Yusuf Tarık OLPAK Şevval KURTULUŞ Onur GÜNER
17 Yuşa ATEŞ Zehra KURTULUŞ Recep Berkay DEVRAN
18 Zeynep Sude ŞENGELİR Samet TUĞRAL
19 Yasin Mert KANAT
20

 

 

Genç Pusula    
Muallime:  Sema Bektaş     
1 Ayşenur AYKANAT
2 Betül BEKTAŞ
3 Elif Sena YURDAKUL
4 Fatma AYKANAT
5 Hale KONDURAV
6 Hilal AKHAN
7 Meryem BİÇKİOĞLU
8 Özlem YALÇINKAYA
9 Selda Nur ÇETİN
10 Şevval KÖSE
11 Zehra SELİMOĞLU
12 Zeynep Sena ÖZTEN
13 Zülal DEMİR
14
15
16
17
18
19
20

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir